Krzyk awh… too much beauty! Tribute to Edvard Munch, 2012, 80 x 60 cm, olej, płótno

Brak nowych wpisów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *